Deklaracja ideowa

Opowiadamy się za silnym i ograniczonym państwem skupionym na zapewnieniu zewnętrznego i wewnętrznego bezpieczeństwa, rozstrzyganiu sporów i wymierzaniu sprawiedliwości, ochronie i zapewnieniu obywatelom wolności i uczciwej konkurencji oraz ochronie najsłabszych.

Jesteśmy zwolennikami wolnej gospodarki opartej na własności prywatnej i zdrowym rozsądku oraz prostym systemie podatkowym. Polska powinna konkurować z innymi państwami przedsiębiorczością własnych obywateli, lepszym, prostym prawem oraz sprawnymi instytucjami otoczenia gospodarczego. Polska w zakresie prawa powinna realizować zasadę EU+0.

Polska powinna być trwałym i pewnym członkiem wspólnoty europejskiej (w Europie Ojczyzn) oraz transatlantyckiej. Powinniśmy dążyć do zapewnienie sobie bezpieczeństwa samodzielnie ale pozostając w stałym i silnym sojuszu z NATO, USA, Niemcami i Ukrainą.

Strategicznym celem Polski jest wciągniecie Ukrainy i Białorusi do NATO i Unii Europejskiej oraz demilitaryzacja Królewca.

Polska powinna realizować program 50 milionów obywateli na 2050 rok – poprzez bardzo agresywna politykę demograficzna i wspieranie rodziny jako podstawowej i kluczowej formy organizacji społeczeństwa, ściągnięcie Polaków w emigracji oraz kontrolowana emigracje z Białorusi, Wietnamu i Ukrainy oraz wybranych krajów Azji plus drenaż mózgów z całego świata.

{

“Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie.”

Milton Friedman

“Albo staniemy na zasadach, albo nie staniemy w ogóle."

Margaret Thatcher

"Nasze problemy zostały stworzone przez ludzi i mogą zostać przez ludzi rozwiązane."

John F. Kennedy

Odwiedź nas,

Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa

skontaktuj się…

Dołącz do nas

Zostaw swój adres e-mail, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy

Dzięki! Sprawdź swoją skrzynkę niebawem!