Akademia Agendy Polskiej

✔️ Czym jest Akademia Agendy Polskiej? Jest to cykl szkoleń z zakresu autoprezentacji, komunikacji, wystąpień publicznych, zarządzania projektami i wiele więcej. Ponadto w ramach Akademii przeprowadzony jest szereg wykładów prowadzonych przez prezesów dużych podmiotów gospodarczych, społeczników, dziennikarzy oraz polityków.

✔️ Kogo szukamy?
Projekt skierowany jest do młodych i ambitnych ludzi, którzy w przyszłości planują być aktywnymi uczestnikami życia publicznego – chcą działać na rzecz swojego środowiska lokalnego i kraju. Do udziału w Akademii zakwalifikuje się 30 uczestników.

✔️ Kiedy i gdzie?
Letnia Akademia Agendy Polskiej odbędzie się w terminie 7-14 lipca w Warszawie. Dla osób spoza Warszawy, w wskazanym terminie organizator zapewnia miejsce w hotelu. W terminie 30.08-01.09 odbędzie się zjazd Absolwentów Akademii Agendy Polskiej poza Warszawą- szczegóły już wkrótce.

✔️ Co zyskasz?
Uczestnicy Akademii będą mieli doskonałą okazję do zdobywania wiedzy od doświadczonych osób z różnych dziedzin. Będzie to również możliwość poznania ambitnych ludzi z całej Polski i nawiązania interesujących kontaktów, które pomogą w rozwoju kariery zawodowej. Ponadto po zakończeniu szkoleń każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat.

✔️ Jaki jest koszt udziału?
Koszt udziału w Akademii wynosi 200 zł – wpłata bezzwrotna. W ramach tej opłaty zapewniony jest udział w zjeździe Absolwentów. 

✔️ Jak się zgłosić i do kiedy trwa rekrutacja? 
Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy podany przez organizatora. W procesie rekrutacji pod uwagę brane są odpowiedzi kandydata, a także jego CV. Istotną rolę odgrywają zainteresowania oraz chęci do rozwijania się w obszarze objętym zakresem działania Akademii. Rekrutacja trwa do 7 czerwca 2019 roku. Zakwalifikowanych uczestników poinformujemy drogą mailową.

Jeżeli jesteś ambitnym człowiekiem i chcesz się 
rozwijać, to Akademia Agendy Polskiej jest właśnie dla Ciebie. Zgłoś się do nas!

skontaktuj się…

Aby zgłosić chęć swojego udziału, wypełnij poniższą ankietę. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 30 uczestników.

 

Zgłoś się już dziś!

1. Czy organizator zapewnia uczestnikom hotel podczas zjazdów?

Organizator zapewnia nocleg na czas trwania Akademii osobom spoza Warszawy. Nocleg jest wliczony w koszty Akademii.

2. Jaki jest koszt udziału w Akademii?

Koszt udziału w Akademii to 200zł, w ramach tej opłaty zapewniony jest udział w zjeździe Absolwentów. Wpłaty należy dokonać dopiero po zakwalifikowaniu na Akademię.

3. Czy obecność jest obowiązkowa? Co w przypadku nieobecności?

Obecność na zajęciach jest obowiązkowa. Oczywiście, pojedyncze nieobecności mogą zostać usprawiedliwione przy podaniu powodów.

4. Jaki jest termin Akademii?

Termin  Akademii 7-14.07 (w Warszawie) oraz wakacyjny zjazd Absolwentów 30.08-01.09 (poza Warszawą).

5. W jakich godzinach będą odbywały się zajęcia?

Szczegóły zamieścimy wkrótce.

6. Kto będzie prowadził zajęcia?

Zajęcia składać się będą z części szkoleniowej – w której to uczestnicy będą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez profesjonalnych trenerów oraz przedstawicieli biznesu z zakresu zarządzania projektami, komunikacją czy wystąpienia publicznymi.

Akademię uzupełnią wykłady znanych dziennikarzy, polityków czy managerów oraz ekspertów dużych firm. Przewidujemy zaproszenie co najmniej jednego ministra konstytucyjnego.

7. Czy przewidywana jest ewaluacja projektu?

Wyróżniający się uczestnicy dostaną także możliwość odbycia stażu w ZPP/WEI, w zaprzyjaźnionych organizacjach (także zagranicznych), firmach czy instytucjach publicznych.

8. Gdzie będą odbywały się zajęcia?

Zajęcia będą odbywały się w lokalu Świetlica Wolności. Adres: Nowy Świat 6/12, 00-497 Warszawa.

9. Jakie są warunki otrzymania certyfikatu?

Warunkiem jest obecność na wszystkich zajęciach, a w przypadku pojedynczej nieobecności jej usprawiedliwienie.

10. Co gwarantuje udział w Akademii?

Podczas akademii szczególny nacisk kładziony jest na praktyczne aspekty funkcjonowania biznesu oraz sektora publicznego. Stawiamy na kształcenie: umiejętności (negocjacje, wystąpienia publiczne, praca zespołowa, zarządzanie projektami), wiedzy (edukacja biznesowa, ekonomiczna, prawna, etyczna, socjologiczna) oraz postaw (proaktywność w działaniu, chęć by „robić coś więcej”).

Odwiedź nas,

Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa

skontaktuj się…

Dołącz do nas

Zostaw swój adres e-mail, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy

Dzięki! Sprawdź swoją skrzynkę niebawem!