Akademia Agendy Polskiej

Akademia Agendy Polskiej Zarządzanie Projektami to projekt, w którym – zgodnie z misją Stowarzyszenia – realizujemy cykl szkoleń nastawiony na przekazanie umiejętności przydatnych dla liderów i aktywnych działaczy życia publicznego.

Głównym zadaniem uczestników będzie stworzenie założeń projektu społecznego, bazując na zdobytej wiedzy. Najlepsze z tych projektów zostaną dofinansowane i będą realizowane!

kiedy?

6 weekendowych zjazdów, które odbywać się będą w terminach:

27-28.10, 17-18.11, 24-25.11, 8-9.12, 15-16.12, 19-20.01.2019

dla kogo?

dla ludzi kończących studia lub świeżych absolwentów (do 30 r.ż.)

co obejmuje?

część szkoleniową (zarządzanie projektem, wystąpienia publiczne, komunikacja) oraz część wykładową, prowadzoną przez prezesów dużych podmiotów gospodarczych, społeczników, dziennikarzy oraz polityków.

co zyskasz?

doskonałą okazję do zdobywania wiedzy od doświadczonych osób z różnych dziedzin oraz do poznania ludzi o podobnych przekonaniach z całej Polski, kontaktu z zespołem WEI/ZPP oraz przede wszystkim, pomoc w dalszej ścieżce kariery

warunki

uczestnikom zapewniamy hotel z soboty na niedzielę podczas każdego zjazdu

koszt udziału: 200 zł (połowa tej kwoty to kaucja zwrotna, która będzie zwrócona w przypadku obecności na wszystkich zjazdach

Aby zgłosić chęć swojego udziału, wypełnij poniższą ankietę. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 20 uczestników.

 

Zgłoś się już dziś!

1. Czy organizator zapewnia uczestnikom hotel podczas zjazdów?

Organizator zapewnia nocleg podczas każdego zjazdu z soboty na niedzielę osobom spoza Warszawy. Nocleg jest wliczony w koszty Akademii.

2. Jaki jest koszt udziału w Akademii?

Koszt udziału w Akademii to 200zł, a połowa z tej kwoty jest oddawana po Akademii w przypadku obecności na wszystkich zjazdach. Wpłaty należy dokonać dopiero po zakwalifikowaniu na Akademię.

3. Czy obecność jest obowiązkowa? Co w przypadku nieobecności?

Obecność na zajęciach jest obowiązkowa. Oczywiście, pojedyncze nieobecności mogą zostać usprawiedliwione przy podaniu powodów.

4. Jaki jest plan zjazdów?

Zjazdy odbywają się w 6 terminach weekendowych: 27-28.10, 17-18.11, 24-25.11, 8-9.12, 15-16.12, 19-20.01.2019.

5. W jakich godzinach będą odbywały się zajęcia?

Zajęcia rozpoczynać się będą w sobotę około godziny 11, skończą się około godziny 19, po której nastąpi część integracyjna. W niedzielę zajęcia rozpoczną się około godziny 10 i skończą się najpóźniej o godzinie 16.

6. Kto będzie prowadził zajęcia?

Zajęcia składać się będą z części szkoleniowej – w której to uczestnicy będą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez profesjonalnych trenerów z zakresu zarządzania projektami, komunikacją czy wystąpienia publicznymi.

Akademię uzupełnią wykłady znanych dziennikarzy, polityków czy managerów dużych firm. Przewidujemy zaproszenie co najmniej jednego ministra konstytucyjnego.

7. Czy przewidywana jest ewaluacja projektu?

Uczestnicy w trakcie trwania Akademii będą mieli za zadanie stworzenie zarysu projektu społecznego. Najlepsze z nich zostaną dofinansowane i realizowane w ramach nowo powstającego Stowarzyszenia Agenda Polska.

Wyróżniający się uczestnicy dostaną także możliwość odbycia stażu w ZPP/WEI, w zaprzyjaźnionych organizacjach (także zagranicznych), firmach czy instytucjach publicznych.

8. Gdzie będą odbywały się zajęcia?

Zajęcia będą odbywały się w lokalu Świetlica Wolności. Adres: Nowy Świat 6/12, 00-497 Warszawa.

9. Jakie są warunki otrzymania certyfikatu?

Warunkiem jest obecność na wszystkich zajęciach, a w przypadku pojedynczej nieobecności jej usprawiedliwienie.

10. Co gwarantuje udział w Akademii?

Udział gwarantuje podwyższenie swoich umiejętności miękkich i zarządzania projektami. Ponadto uczestnik ma okazje zwiększyć zasób swojej wiedzy w takich dziedzinach jak polityka, gospodarka, sprawy społeczne. Nie do przecenienia jest też możliwość poznania nowych ludzi oraz wspólna integracja.

Odwiedź nas,

Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa

skontaktuj się…

Dołącz do nas

Zostaw swój adres e-mail, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy

Dzięki! Sprawdź swoją skrzynkę niebawem!